چاپ کردن این صفحه

آغاز به کار شانزدهمین دوره فلوشیپ کشوری یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی

08 آذر 96 خواندن 678 دفعه

چهارشنبه 8 آذرماه 96 شانزدهمین دوره فلوشیپ یادگیری الکترونیکی ویژه اعضاء هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی کشور به منظور توانمندسازی و ارتقاء آموزش های مجازی کشوری در شیراز با حضور 50 نفر از دانشگاه های علوم پزشکی شهید بهشتی تهران، شیراز، جندی شاپور اهواز، هرمزگان، فسا و لارستان به صورت حضوری و مجازی در مجتمع ولایت آغاز گردید.

در افتتاحیه این مراسم آقای دکتر مجیدرضا فرخی رییس دانشکده مجازی و مدیر فلوشیپ کشوری یادگیری الکترونیکی ضمن خوشامدگویی، فعالیت ها و دستاوردهای این دانشکده را در حوزه آموزش مجازی برای شرکت کنندگان معرفی نمودند. ایشان بر ضرورت استفاده از شیوه ها و تکنولوژی های جدید در آموزش حوزه بهداشت و پزشکی به منظور تسهیل در اجرای عدالت آموزشی و ارتباطات بین المللی تاکید نمودند.

در ادامه خانم دکترناهید ظریف صنایعی معاون پژوهشی دانشکده مجازی و دبیر علمی فلوشیپ در خصوص برنامه ها و نحوه تعامل شرکت کنندگان در طی دوره توضیحات لازم را ارائه نمودند.

فلوشیپ یادگیری الکترونیکی از 8 آذرماه لغایت 14 دی ماه بصورت دو روز حضوری و سپس 4 هفته به شکل برخط و نابرخط ادامه خواهد یافت و کلیه المانهای ضروری اولیه برای آشنایی اعضاء هیئت علمی با شیوه آموزش مجازی و ترکیبی آموزش داده خواهد شد.

 

آخرین ویرایش در شنبه, 18 آذر 1396 ساعت 07:20